Projelerimiz


Atiker 1 Sanayi Sitesi

2014 yılında yapımını tamamladığımız Atiker 1. Sanayi Sitesinde onaylı projelerine istinaden Alçak gerilim ve Orta Gerilim alt yapı, kablolama, fabrika alanı ve idari bina kısımları iç tesisat işleri ve 4 x 1000 kVA transformatör tesisi tarafımızca yapılmıştır.


Atiker 2 Sanayi Sitesi

2015 yılında yapımını tamamladığımız Atiker 2. Sanayi Sitesi Alçak gerilim ve Orta Gerilim alt yapı, kablolama, fabrika alanı ve idari bina kısımları iç tesisat işleri ve 2 x 1250 kVA transformatör tesisi tarafımızca yapılmıştır.


Atiker 3 Sanayi Sitesi

2018 yılında yapımını tamamladığımız Atiker 3. Sanayi Sitesi Alçak gerilim ve Orta Gerilim alt yapı, kablolama, fabrika alanı ve idari bina kısımları iç tesisat işleri ve 7 x 1600 kVA transformatör tesisi tarafımızca yapılmıştır. Kabulü TEDAŞ tarafından yapılan tesisimiz müşterimize teslim edilmiştir.


İmsan Sanayi Sitesi

2015 yılında yapımını tamamladığımız İmsan Sanayi Sitesi Alçak gerilim ve Orta Gerilim alt yapı, kablolama, çevre aydınlatması ve fabrika alanı kısımları iç tesisat işleri ve 8 x 1600 kVA transformatör tesisi tarafımızca yapılmıştır.


Elit Sanayi Sitesi

2018 yılında yapımını tamamladığımız Elit Sanayi Sitesi Alçak gerilim ve Orta Gerilim alt yapı, kablolama, çevre aydınlatması ve fabrika alanı kısımları iç tesisat işleri ve 12 x 1600 kVA transformatör tesisi tarafımızca yapılmıştır.


Arlı Sanayi Sitesi

2021 yılında yapımını tamamladığımız Arlı Sanayi Sitesi 1. Etabı Alçak gerilim ve Orta Gerilim alt yapı, kablolama, çevre aydınlatması ve 12 x 1000 kVA transformatör tesisi ve bir adet dağıtım merkezi tarafımızca yapılmıştır. Arlı Sanayi sitesi arsası içerisinde kalan iki (3x477) MCM hattın yer altına alınması işi tarafımızca yapılmıştır.


KTO KARATAY Üniversitesi 7. Etap Projesi

2019 yılında yapımını tamamladığımız KTO KARATAY Üniversitesi 7. Etap Projesi zayıf akım, kuvvetli akım, aydınlatma ve iç tesisat elektrik işleri tarafımızca yapılmış olup geleceğimizi aydınlatacak gençlere teslim edilmiştir.


154 kV Enerji İletim Hattı Direk Deplasesi

Arlı Sanayi sitesi içerisinde yapılacak olan dükkanların bahçelerinin içinde kalan iki adet 154 kV enerji iletim hattı direkleri deplasesi tarafımızca tamamlanarak TEİAŞ'a kabulü yaptırılmıştır.